آخرین مهلت ارسال آثار به همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

به گزارش بی بدیل پرداز هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، در تاریخ ۴ دی ماه ۹۸ با شعار «ارزش آفرینی كسب وكارهای تعاملی و پلت فرم ها» برگزار می شود و آخرین مهلت ارسال آثار به این همایش، ۳۰ آبان ماه است.
آخرین مهلت ارسال آثار به همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، هفتمین "همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات" چهارم دی ماه ۱۳۹۸ از جانب پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداك)، با رویكرد میان رشته ای و با شعار «ارزش آفرینی كسب وكارهای تعاملی و پلت فرم ها» برگزار می شود.
آخرین مهلت ارسال آثار و مقالات به این همایش، ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ بوده و زمان اعلام نتایج اولیه آذر ماه ۱۳۹۸ خواهد بود. علاقه مندان برای ثبت نام و حضور در همایش می توانند به وب سایت همایش itmanc.irandoc.ac.ir رجوع كنند.


اعطای "جایزه ملی فاب" به برگزیدگان
پرویز شهریاری، معاون پژوهش و آموزش پژوهشگاه ایرانداك در این خصوص اظهار نمود: معرفی دستاوردهای برگزیده در چارچوب محصولات و مقالات در حوزه های مختلف علوم و فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط و پیوند كاری میان صاحب نظران و محققان در حوزه فناوری اطلاعات و زمینه های مرتبط، ازجمله مهم ترین اهداف این همایش است.
وی ادامه داد: در چارچوب این همایش جوایز ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر)، مبفا (مدیران برتر فناوری اطلاعات) و جایزه شركت های تحول آفرین به برگزیدگان اعطا خواهد شد.
بر مبنای اعلام روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداك)، زمان برگزاری "هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات"، ۴ دی ۱۳۹۸ است و محل برگزاری آن مركز همایش های وزارت كشور خواهد بود.زمان: 23:54:49
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3744
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آموزش , سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل