برنامه های بزرگ ترین اپراتور دیتای ایران برای حضور در الكامپ 2019 تشریح شد

بی بدیل پرداز: برنامه های ایرانسل برای حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الكترونیك، كامپیوتر و تجارت الكترونیك (الكامپ 2019) اعلام گردید.
برنامه های بزرگ ترین اپراتور دیتای ایران برای حضور در الكامپ 2019 تشریح شد
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با هدف ارائه چكیده ای از فعالیت ها، ایرانسل غرفه های جداگانه ای در سالن های ۶، ۸-۹، ۱۸، ۲۷ و ۳۸ و محوطه نمایشگاه در نظر گرفته است. ایرانسل غرفه اصلی خود در ورودی سالن ۳۸ را به دو بخش خدمات به مشتركان شخصی و سازمانی تقسیم كرده است. در بخش خدمات شخصی به معرفی خدماتی نظیر VoLTE، VoWiFi، اینترنت پرسرعت همراه LTE و ثابت TD-LTE، تلویزیون اینترنتی ایرانسل(لنز)، اپلیكیشن و سیمكارت كودك، «ایرانسل من»، حساب چندكاربره و جدیدترین محصولات و خدمات خود می پردازد. همین طور در بخش فروش سازمانی نیز خدماتی نظیر اینترنت اشیاء، شهر هوشمند وخدمات پرداخت الكترونیكی و سیمكارت NFC، خدمات ابری، WiFi شركتی و محصولات متنوع دیگر، مخصوص سازمان ها و شركت ها كه برای آشنایی مخاطبان و ارائه توضیحات لازم به علاقه مندان معرفی می شود. علاوه براین، ایرانسل در غرفه سالن ۲۷ خود با هدف رابطه بیشتر با افراد مستعد همكاری و ایجاد روابط نزدیك بین منابع انسانی ایرانسل و متقاضیان شغل، حضور دارد و متقاضیان فرصت های همكاری می توانند با مدیران و كارشناسان ایرانسل گفت و گو كنند. بزرگترین اپراتور دیتای ایران، در سالن ۱۸ نیز به ارائه دستاوردها در عرصه تولید ملی می پردازد.
ایرانسل با عنایت به اهمیتی كه برای همكاری با استارتاپ ها قائل است، غرفه ای به منظور همكاری مشترك و معرفی شركت های همكار ایرانسل مثل چارخونه، گپ و نیوار در سالن ۸-۹ كه ویژه استارتاپ هاست، تدارك دیده است. علاقه مندان با عنایت به توانایی های خود می توانند جهت مذاكره و معرفی قابلیت های خود برای سرمایه گذاری در این عرصه، با متخصصان ایرانسل دیدار و گفت و گو كنند. علاوه بر این در ایام برگزاری نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ جلسات سخنرانی با موضوعات روز تكنولوژی توسط معاونان، مدیران و مهمانان ایرانسل و شركت های همكار این شركت در بخش «الكامپ ترندز»، سالن ۶، انجام خواهد شد. ایرانسل در بخش غرفه های بیرونی در محوطه نمایشگاه، مقابل سالن ۳۸، به ارائه خدماتی نظیر تبدیل سیمكارت های ۳G به ۴G و ارائه مودم های اینترنت ثابت و همراه می پردازد. نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ از پنجشنبه ۲۷ تا یكشنبه ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، از ساعت ۱۰ بامداد تا ۱۸، پذیرای بازدیدكنندگان است. 2121


منبع:

زمان: 10:35:25
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4202
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل