حقایقی جالب درباره یوتیوب

به گزارش بی بدیل پرداز حقایق مختلفی در مورد شبكه اجتماعی یوتیوب وجود دارد كه شاید برای برخی از كاربران و علاقه مندان به تكنولوژی جالب باشد.
حقایقی جالب درباره یوتیوب

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، یوتیوب بدون شك اولین و بزرگترین پلت فرم ویدئو محور و پخش آنلاین محتوای آنلاین در جهان است كه در سال های اخیر توانسته است نظر و توجه خیل عظیمی از كاربران را به سمت و سوی خود جلب نماید.
طبق گزارش وب سایت thefactsite، حقایق و دانستنی های جالبی در مورد یوتیوب وجود دارد كه دانستن آنها خالی از لطف نیست. در زیر به بعضی از آنها خواهیم پرداخت:
۱. در هر ساعت، ۱۰۰ ساعت ویدئو در پلت فرم یوتیوب بارگذاری و آپلود می شود.
۲. هرروزه كاربران بالغ بر ۴ میلیارد ویدئو در یوتیوب تماشا می كنند كه در یك ماه، به صورت متوسط از مرز ۶ میلیارد ویدئو عبور می كند.
۳. علاوه بر ایالات متحده آمریكا، عربستان سعودی بیشترین تعداد اشتراك گذاری ویدئو در یوتیوب را داراست و این به خاطر آن است كه خیلی از شبكه های اجتماعی در این كشور ممنوع هستند ولی محدودیتی برای یوتیوب وجود ندارد.
۴. بیشترین موضوعی كه ویدئوهای یوتیوب بر حول محور آن می گردد و كاربران به جست وجوی آن می پردازند، كلمه "موسیقی" است.
۵. یكی دیگر از موضوعاتی كه بیشترین تعداد سرچ و جست جو در پلت فرم یوتیوب را به خود مختص كرده است، "چگونه كراوات را ببندیم" بوده است.
۶. اولین رهبر و فرد سیاسی مهمی كه اقدام به ایجاد كانال در یوتیوب كرد، تونی بلر، نخست وزیر بریتانیا بود كه در سال ۲۰۰۷ میلادی برای خود یك حساب كاربری درست كرد.
۷. بر مبنای تحقیقاتی كه در سال ۲۰۱۳ میلادی صورت پذیرفت، ۶۰ درصد از ویدئوهای آپلود شده در یوتیوب كه بیشترین بازدید را هم داشتند، در آلمان ممنوع و متوقف گردید.
۸. طولانی ترین ویدئوی بارگذاری شده در یوتیوب ۵۷۱ ساعت و یك دقیقه و ۴۱ ثانیه است كه معادل ۲۳ روز و ۱۹ ساعت است.
۹. یوتیوب در سال ۲۰۰۷ میلادی به مدت پنج ماه ممنوع و متوقف گردید چونكه تصاویر توهین آمیزی به پادشاه این كشور انتشار یافته بود.


 


منبع:

زمان: 16:13:58
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4468
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل