طراحی بردی برای ساخت اسباب بازی با كاربرد در فضاهای محصور

با تلاش محققان كشور صورت گرفت
به گزارش بی بدیل پرداز محققان یكی از استارتاپ ها با طراحی بردی در حوزه سرگرمی، اسباب بازی برای محیط های محصور تولید كردند.
طراحی بردی برای ساخت اسباب بازی با كاربرد در فضاهای محصور
رضا فقیهی نیا، مجری طرح در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: در این پروژه ابتدا به سمت طراحی و ساخت پهپادهای تبلیغاتی رفتیم، ولی این مطالعات به سمت طراحی و ساخت بالن های هلیومی با كاربرد در فضاهای نمایشگاهی هدایت شد.
وی اساس این بالن ها را كوادكوپتر دانست و تصریح كرد: یكی از چالش های موجود در كوادكوپترها، عدم مداومت پروازی آنها است و زمانی كه می خواستیم از این تجهیز در حوزه تبلیغات استفاده نماییم، احتیاج به این بود كه بتوانیم مداومت پروازی كوادكوپتر را افزایش دهیم؛ ازاین رو در این تحقیقات به سمت طراحی بالن های هلیومی رفتیم.
به گفته این محقق، بالن های هلیومی قادر به تحمل وزن روترها، باتری ها و تجهیزات خواهد بود و از این طریق انرژی كمتری از باتری ها كمتر گرفته می شود، ضمن آنكه مداومت پروازی كوادكوپتر را هم افزایش خواهد داد.
فقیهی نیا، افزود: در این تحقیقات پردازنده بالن هلیومی به قطر ۳ متر شد و روترهای آنرا طراحی كردیم.
مجری طرح، پوسته بالن ها را دارای فناوری پیشرفته ای دانست و اظهار نمود: بر این اساس تلاش شد این تجهیز در حوزه سرگرمی طراحی شود.
وی افزود: این سرگرمی دارای "برد" و ۳ روتر است كه به بادكنك هلیومی متصل می شود و از راه موبایل، كنترل پذیر است.
فقیهی نیا با اشاره به اینكه تجهیز ساخته شده در حوزه سرگرمی كاربرد دارد، اضافه كرد: این بادكنك توسط برد سبك می تواند هدایت و كنترل شود و پرواز كند و در محیط های محصور قابل استفاده می باشد.زمان: 14:13:40
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4154
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: بازی , پیشرفت , تولید , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل