واتس اپ را ریز می بینید؟

بی بدیل پرداز: برای خیلی از كاربران واتس اپ، اندازه و سایز فونت استانداردی كه در این پیام رسان استفاده و نمایش داده می شود، مناسب نمی باشد و كاربران می توانند آنرا به تناسب دلخواه خود تغییر دهند.
واتس اپ را ریز می بینید؟
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، واتس اپ كه بدون شك بزرگترین اپلیكیشن پیام رسان جهان محسوب می شود، در سال های اخیر مورد توجه و استقبال بسیار بیشتری از طرف كاربران در كشورهای مختلف قرار گرفته است به شكلی كه طبق آخرین آمارهای انتشار یافته، میزبان بالغ بر یك میلیارد و ۵۰۰ میلیون كاربر در جهان است و به آنها پلتفرم مناسبی برای رد و بدل كردن پیام های متنی و برقراری تماس و ارتباط صوتی و تصویری باكیفیت ارائه می دهد.
با اینكه خیل عظیمی از كاربران شبكه های اجتماعی و اپلیكیشن های پیام رسان را جوانان و نوجوانان می سازند، اما تعداد قابل توجهی از افراد میانسال و كهنسال نیز از اپلیكیشن های پیام رسان همچون واتس اپ برای برقراری ارتباطات متنی، صوتی و تصویری با دوستان و افراد خانواده خود استفاده می نمایند كه در خیلی از موارد، با مشكلات بینایی مواجهند بدین سبب مشاهده متن پیام های ارسالی و دریافتی آنها دشوار خواهد بود.
طبق گزارش اندروید سنترال، قابلیتی كه تقریباً در بیشتر اپلیكیشن های پیام رسان وجود دارد، تغییر در اندازه فونت پیام های متنی است كه كاربران واتس اپ قادر خواهند بود در صورت لزوم، به قسمت تنظیمات آن مراجعه نموده و با كلیك بر روی گزینه chats، بر روی گزینه فونت سایز كلیك كنند و آنرا تغییر دهند. اندازه فونت پیام های متنی به صورت استاندارد و دیفالت بر روی متوسط ( medium) تنظیم و انتخاب شده است اما كاربران طبق دلخواه خود می توانند آنرا بر روی كوچك (Small) و بزرگ (large) نیز تنظیم كرده و تغییر دهند.
شركت فیسبوك با در اختیار گرفتن و تصاحب شركت واتس اپ در سال ۲۰۱۴، ۱۹ میلیارد دلار كسب نمود و از آن زمان تابحال نیز با معرفی و افزودن قابلیت های جدید بدنبال جذب و حفظ طرفداران این پیام رسان محبوب بوده است.
منبع:

زمان: 14:07:09
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4362
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل