ناگفته های قاب گوشی درباره شخصیت كاربران!

بی بدیل پرداز: نتایج تحقیقات جدید نشان داده است خیلی از كاربرانی كه برای گوشیهای هوشمند خود قاب نمی خرند، اهتمام دارند نشان بدهند كه پولدارند این در حالیست كه روانشناسان نظر دیگری در این مورد دارند.
ناگفته های قاب گوشی درباره شخصیت كاربران!
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، خیلی از كاربران گوشیهای هوشمند تمایل دارند نخستین كاری كه پس از خریداری موبایل انجام می دهند، یك قاب و كیس مناسب برای آن تهیه كنند تا علاوه بر افزودن جوانب زیبایی شناسی، سبب افزایش ایمنی گوشی خود نیز شوند.
حالا تازه ترین گزارش های انتشار یافته در وب سایت زد دی نت كه نتایج تحقیقات و نظرسنجی های كارشناسان و روانشناسان فعال در حوزه های مربوطه بوده است، نشان داده است آن دسته از كاربرانی كه علاقه ای به انداختن یك قاب یا كیس برای گوشی خود ندارند، معمولاً از لحاظ مالی نسبت به سایر كاربران ثروتمندتر بوده و بنا بر این نیز قصد دارند با استفاده نكردن از قاب گوشی، برتری نسبی خودرا به سایرین نمایش بدهند و مدعی شوند كه در صورت ضربه خوردن به دستگاه، گرفتار نگرانی نخواهند شد و آنقدر استطاعت مالی دارند كه بلافاصله آنرا با یك دستگاه جدید جایگزین كنند.
این در حالیست كه برخی دیگر از روانشناسان با انجام تحقیقات گسترده اعتقاد دارند كه استفاده نكردن از قاب گوشی می تواند نشان دهنده سبك زندگی و طرز فكر افراد باشد. به عبارتی دیگر، كاربرانی كه از قاب برای گوشیهای خود استفاده نمی كنند، طرز تفكر و نگرش آنها به زندگی به شكلی است كه می خواهند تنها از لحظه حال لذت ببرند و توجهی به اتفاقات و پیشامدهای احتمالی آینده نمی كنند.
اما نظرسنجی های مختلفی كه در كشورهای مختلف جهان صورت گرفته است از آن حكایت می كند كه خیل عظیمی از كاربران بویژه كاربران خانم، تنها به دلیلهای زیبایی شناسی و ایجاد تنوع و همین طور ست كردن با لباس خود و نمایش به روز بودن خود، از قاب گوشی استفاده می نمایند.
منبع:

زمان: 22:15:25
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4343
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: دستگاه , زندگی , سایت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل