طرح ریجستری گوشیهای مسافری ۳۰ اردیبهشت تمام می شود

رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه:
بی بدیل پرداز: رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور اظهار داشت: طی چند روز گذشته تلفن همراه حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته و از ۶۰ الی ۷۰ مدل تلفن همراه موجود در بازار فقط ۲۰ الی ۳۰ مدل آن توسط فروشندگان عمده به فروش می رسد.
طرح ریجستری گوشیهای مسافری ۳۰ اردیبهشت تمام می شود
محمد مهدی غفوریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا درباب سرانجام رجیستری گوشیهای مسافری اظهار داشت: وضعیت بازار تلفن همراه چندان معین نمی باشد، ضمن اینكه طرح ریجستری گوشیهای مسافری ۳۰ اردیبهشت ماه تمام می شود و به سایت گمرك متصل می شود تا فقط مسافران واقعی بتوانند تلفن همراه وارد كنند.
ایشان سپس اضافه كرد: خرید فروش تلفن همراه بنا بر این به شدت افت كرده و بیشتر عمده فروشان بزرگ از فروش تلفن همراه خودداری می كنند چون می دانند پس از این تاریخ و اختتام طرح ریجستری گوشیهای مسافری می توانند اجناس خودرا با قیمت بالاتری به فروش برسانند.
غفوریان در ادامه از افزایش قیمت تلفن همراه طی چند روز گذشته آگاهی داد و اظهار داشت: طی چند روز گذشته تلفن همراه حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته و از ۶۰ الی ۷۰ مدل تلفن همراه موجود در بازار فقط ۲۰ الی ۳۰ مدل آن توسط فروشندگان عمده به فروش می رسد.
رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور پیش بینی خود از شرایط بازار تلفن همراه سپس بسته شدن سایت رجیستری برای گوشیهای مسافری را اینگونه عنوان كرد: اگر این سایت بسته شود به جهت كاهش و كمبود كالا افزایش قیمت خواهیم داشت و احتمالاً گوشیهای مسافری از این پس فقط به مسافران واقعی تعلق بگیرد و نه كد ملی افراد.
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز اظهار نمود: فقط باید صبر نماییم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد و شرایط به چه گونه ای پیش می رود.

منبع:

زمان: 13:13:52
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4546
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل