تحولات حوزه ICT به وجودآورنده چهره امروز جهان است

رئیس دانشگاه شهید بهشتی:
به گزارش بی بدیل پرداز رئیس دانشگاه شهید بهشتی ضمن اشاره به انقلاب در حوزه ICT و تحولات در حوزه تلفن همراه و وایرلس طی 40 سال اخیر، اظهار داشت: یكی از عوامل به وجود آورنده چهره كنونی كره زمین تغییرات در حوزه ICT است.
تحولات حوزه ICT به وجودآورنده چهره امروز جهان است
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، سید حسن صدوق در افتتاحیه دومین كنفرانس بین المللی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا (OWC) كه امروز در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، با اشاره به اینكه بعنوان یك "جغرافیدان" به اهمیت حوزه ICT در تغییر جهان واقف هستم، اظهار داشت: از میان عواملی كه چهره امروز جهان را به وجود آورده اند، پس از انقلاب در حمل و نقل، انقلاب در حوزه ICT و طی ۴۰ سال اخیر هم تحولات در حوزه تلفن همراه و وایرلس است.

وی تحولات فوق را تغییردهنده كره زمین و ارتباطات دانست و خاطرنشان كرد: تغییرات بگونه ای در تار و پود زندگی مردم در شهرها و روستاها نفوذ كرده كه امروزه هر شهروند در هر كجای زمین می تواند از راه تلفن همراه، با كل جهان ارتباط برقرار كند.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی در انتها ضمن ابراز خرسندی از حضور دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی و دانشمندان بین المللی در حوزه ICT در این كنفرانس، ابراز امیدواری كرد دومین كنفرانس بین المللی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی، به توسعه دانش در حوزه ICT كمك نماید.
زمان: 11:23:22
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4503
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل