پرفروش ترین برندهای لپ تاپ كدام اند؟

بی بدیل پرداز: موسسه گارتنر در تازه ترین گزارش خود از پرفروش ترین برندهای كامپیوتر های شخصی و لپ تاپ در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی آگاهی داده است.
پرفروش ترین برندهای لپ تاپ كدام اند؟

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، در سال های اخیر كه گوشیهای هوشمند از قابلیت های پیشرفته و كاملی كه تا پیش از آن توسط كامپیوتر های شخصی و لپ تاپ ها صورت می گرفت، برخوردار شده اند، بازار كامپیوتر های شخصی و لپ تاپ با ركود بی سابقه ای روبه رو شده است.

كارشناسان و تحلیلگران فعال در مؤسسه تحقیقاتی و آماری گارتنر با بررسی دقیق میزان فروش لپ تاپ ها از شركت های برتر فعال در این عرصه دریافتند كه تنها سه شركت در دنیا افزایش فروش كامپیوتر های شخصی را در فصل نخست سال ۲۰۱۹ تجربه كرده اند این در حالیست كه سایر شركت ها روندی نزولی را در میزان فروش محصولات خود شاهد بودند.

از پرفروش ترین برندهای كامپیوتر های شخصی و لپ تاپ در جهان در سه ماهه نخست سال جاری میلادی می توان به شركت های لنوو، hp، دل، اپل، ایسوس و ایسر اشاره نمود كه به ترتیب سهم آنها در بازارهای جهانی ۲۲.۵، ۲۱.۹، ۱۷.۶، ۶.۸، ۶.۲ و ۵.۷ بوده است.

در این گزارش ها كه در وب سایت venture beats آمده است، همین طور اعلام شده است كه در فصل نخست سال ۲۰۱۹ میلادی آمار فروش لپ تاپ و كامپیوتر های شخصی ۵۸.۵ میلیون دستگاه در جهان بوده است كه برای چندمین سال متوالی نشان داده است كه فروش این محصولات با روندی نزولی روبه رو شده است.
زمان: 15:16:50
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4634
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , پیشرفت , دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل