۳۰ میلیون دستگاه گوشی تاشو روانه بازار می شود!

به گزارش بی بدیل پرداز موسسه گارتنر اخیرا برآورد كرده است كه حجم تولید گوشیهای هوشمند تاشو تا سال ۲۰۲۳ میلادی به ۳۰ میلیون دستگاه خواهد رسید.
۳۰ میلیون دستگاه گوشی تاشو روانه بازار می شود!
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، حدود یك سال است كه غول های تكنولوژی همچون سامسونگ و هواوی از برنامه های خود برای معرفی و عرضه گوشیهای هوشمند تاشو و انعطاف پذیر اطلاع داده اند.
از آنجائیكه بازار گوشیهای هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شركت های سازنده هم با معرفی و افزودن قابلیت های جدید، دیگر نمی دانند باید برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان چه كار كنند، به سمت گوشیهای هوشمند تاشو و منعطف روی آورده اند تا شاید بتواند بازار راكد و بی تلاطم را رونق بخشد و تحولات عظیم و قابل توجهی را برای كاربران و شركت های تولیدكننده موبایل به ارمغان بیاورد.
حالا اخیرا كارشناسان و تحلیلگران فعال در مؤسسه تحقیقاتی گارتنر با انتشار گزارشی جدید پیش بینی كرده اند كه میزان تولید گوشیهای تا شوی مجهز به صفحه نمایش انعطاف پذیر تا سال ۲۰۲۳ میلادی به ۳۰ میلیون دستگاه خواهد رسید.
در این گزارش همینطور گفته شده است كه این محصولات جدید تا چهار سال آینده پنج درصد از مجموع كل گوشیهای رده بالا را به خود اختصاص خواهند داد این در حالیست كه آمار فروش كامپیوتر های شخصی و لپ تاپ به شدت كاسته می شود. به عبارتی دیگر می توان گفت این مؤسسه به صورت كلی روند رو به رشدی را برای بازار گوشیهای هوشمند و تاشو پیش بینی كرده است.
در این گزارش كه در وب سایت دیجیتال ترندز آمده، عنوان شده است كه گوشیهای تاشو مجهز به نمایشگر منعطف و تاشو قادر خواهند بود در یك بازه زمانی یك الی دو ساله تقریباً به دو برابر برسند و نظر و توجه خیل عظیمی از كاربران و مشتریان بازارهای جهانی موبایل را به خود جلب كنند اما پس از آن روند رو به افولی را تجربه خواهند كرد.
همچون اولین شركت های پیشگامی كه مبادرت به عرضه گوشیهای تاشو كردند، می توان به سامسونگ و هواوی اشاره نمود.زمان: 14:33:18
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4645
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل