اسنپ چت میزبان بازی های آنلاین می شود

به گزارش بی بدیل پرداز به نظر می آید كه اپلیكیشن اسنپ چت تلاش دارد بازی های موبایلی محبوب را برای جلب نظر گیمرها و كاربرانش به پلتفرم خود بیفزاید.
اسنپ چت میزبان بازی های آنلاین می شود
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، همانطور كه می دانیم یكی از بزرگترین رقبای قدرتمند شبكه اجتماعی اینستاگرام، اپلیكیشن اسنپ چت است كه همواره با انتشار قابلیت ها و امكانات جدید و شگفت انگیزی همچون استوری و افكت های جذاب برای عكاسی، همواره گوی رقابت را از سایر شبكه های اجتماعی مشابه خود ربوده است.
اسنپ چت (snapchat)، بعنوان یكی از بزرگترین رقیبان شبكه اجتماعی اینستاگرام كه یك برنامه ارسال و دریافت تصاویر در پلتفرم گوشیهای هوشمند است، اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۱ میلادی در دسترس عموم كاربران قرار گرفت.
حالا تازه ترین اخبار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت the vergeحاكی از آن است كه این اپلیكیشن محبوب مقرر است در ماه های آینده پلتفرم بازی های موبایلی و گیمینگ را هم به قابلیت های خود اضافه كند تا بدین ترتیب نظر و توجه خیل عظیمی از كاربران و همینطور علاقمندان به بازی های آنلاین و موبایلی را به سمت و سوی خود جلب نماید و آمار و تعداد كاربران فعال خویش را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
الان هم اپلیكیشن اسنپ چت میزبان بعضی از بازی های ساده موبایلی است اما به نظر می آید كه كاربران از آنها هیچ گونه رضایت و خشنودی ندارند و این اپلیكیشن هم می خواهد با تكامل و بهبود این پلت فرم، بازی های پیشرفته تر و بهتری را وارد پلتفرم خود عكاسی خود كند تا تركیبی از عكاسی، سرگرمی و بازی را برای كاربرانش به ارمغان بیاورد.
به قول منابع آگاه و خبری، قابلیت بازی های آنلاین موبایلی به احتمال زیاد در ماه آینده، آوریل ۲۰۱۹ میلادی، به اپلیكیشن اسنپ چت اضافه شده و در دسترس عموم كاربران قرار خواهد گرفت.زمان: 14:28:34
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3962
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل