دست نگه دارید گوشیهای تاشو ارزان می شوند!

بی بدیل پرداز: مدیر عامل هواوی بر این باور است كه قیمت گوشیهای تاشو در سال های آینده از گوشیهای پرچمدار باز ارزان تر و كمتر خواهد شد.
دست نگه دارید گوشیهای تاشو ارزان می شوند!
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، ریچارد یو، مدیرعامل هواوی در تازه ترین مصاحبه و گفتگوی خود با روزنامه آلمانی De Welt اخیرا درباره آینده بازار گوشیهای هوشمند صحبت كرد به گونه ای كه نظر خویش را درباره سناریوهای ممكن در این بازار عنوان كرده است.
وی بر این باور است كه بازار گوشیهای هوشمند تاشو مجهز به صفحه نمایش انعطاف پذیر در آینده ای نزدیك به سمت و سویی خواهد رفت كه قیمت آن از گوشیهای هوشمند پرچمدار هم كمتر شود.
حدود یك سال است كه غول های تكنولوژی همچون سامسونگ و هواوی از برنامه های خود برای معرفی و عرضه گوشیهای هوشمند تاشو و انعطاف پذیر اطلاع داده اند.
از آنجائیكه بازار گوشیهای هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شركت های سازنده هم با معرفی و افزودن قابلیت های جدید، دیگر نمی دانند باید برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان چه كار كنند، به سمت گوشیهای هوشمند تاشو و منعطف روی آورده اند تا شاید بتواند بازار راكد و بی تلاطم را رونق بخشد و تحولات عظیم و قابل توجهی را برای كاربران و شركت های تولیدكننده موبایل به ارمغان بیاورد.
تابحال سامسونگ و هواوی دو شركت تولیدكننده موبایل در جهان به شمار می روند كه به تولید، طراحی و رونمایی از گوشیهای هوشمند تاشو اقدام نموده اند و توجه و نظر خیل عظیمی از كاربران و علاقمندان را به سمت خود جلب كرده اند.
طبق گزارش وب سایت PhoneRadar، همانطور كه تحلیلگران و كارشناسان پیشتر برآورد كرده بودند كه گوشیهای هوشمند تاشو و مجهز به فناوری 5G همچون مهم ترین ترندهای اصلی سال ۲۰۱۹ میلادی برای بازار موبایل به شمار می روند. حالا به نظر می آید كه پیش بینی آنها درست از آب درآمده و غول های تكنولوژی درصدد عرضه و عرضه گوشیهای هوشمند تاشو هستند.
هواوی اوایل ماه جاری بود كه میت ایكس، یك گوشی تاشو با نمایشگر منعطف و مجهز به قابلیت پشتیبانی از فناوری شبكه 5G را رونمایی نمود.
انتظار می رود هواوی میت ایكس با قیمت ۲۵۸۵ دلار در بازار اروپا به فروش برسد و همین طور كه از رقم آن معلوم و مشخص است، قیمت بسیار بالایی دارد كه امكان دارد تهیه و خریداری آن برای خیل عظیمی از كاربران و علاقمندان غیرممكن و دشوار باشد. و الان یكی از بزرگترین موانعی كه بر سر میزان فروش این محصول جدید و شگفت انگیز وجود دارد، قیمت بسیار بالای آن است.
اما حالا بر مبنای گفته های ریچارد یو، مدیر عامل شركت هواوی، این شرایط و وضعیت ادامه پیدا نخواهد كرد بلكه انتظار می رود در سال های آینده قیمت آن به میزان قابل توجهی كاهش پیدا كند.زمان: 23:31:27
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4117
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل