درآمد چند میلیارد دلاری از تولید ویدیو در یوتیوب و اینستاگرام!

بی بدیل پرداز: تازه ترین آمارهای انتشار یافته نشان داده است كه تولیدكنندگان محتوا در ایالات متحده آمریكا هفت میلیارد دلار از پلتفرم شبكه های اجتماعی نظیر یوتیوب و اینستاگرام كسب درآمد كرده اند.
درآمد چند میلیارد دلاری از تولید ویدیو در یوتیوب و اینستاگرام!
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، با عنایت به افزایش محبوبیت شبكه های اجتماعی تصویر و ویدیو محور همچون یوتیوب و اینستاگرام، خیلی از كاربران به تولید محتواهای موردعلاقه عموم كاربران نظیر ویدیوهای آموزشی، ماجراجویانه، تفریحی و غیره روی آورده اند كه مورد استقبال بی نظیر كاربران در این پلت فرم های اجتماعی قرار گرفته اند.
حالا تازه ترین گزارش های انتشار یافته توسط وب سایت Daily Telegraph از آن حكایت می كند كه تولیدكنندگان محتوا در ایالات متحده آمریكا با تولید ویدیو و تصاویر مختلف، جذاب و منحصر بفرد توانسته اند درآمدزایی قابل توجهی را برای خود به ارمغان بیاورند به گونه ای كه گفته می شود آنها موفق شده اند هفت میلیارد دلار از تولید محتوا در فضای اینترنتی و مجازی به دست بیاورند.
بدون شك فضای مجازی و محیط اینترنت، بستر مناسبی را برای خیلی از هنرمندان و علاقمندان به موضوعات و حوزه های مختلف فراهم آورده است تا بتوانند محتوای موردنظر كاربران را تهیه كرده و نظر و توجه آنها را به سمت و سوی خود جذب كنند و بدین ترتیب به تعداد طرفداران خود بیافزایند.
در این گزارش همین طور عنوان شده است كه این هفت میلیارد دلار درآمد توسط ۱۷ میلیون تولیدكننده محتوای آمریكایی به دست آمده است. لازم به ذكر است بیشتر محتواهای موردعلاقه و استقبال كاربران مربوط به ویدیوهای آموزشی بویژه در بخش آموزش و یادگیری زبان، رابطه های عشقی، آرایشی، بهداشتی و زیبایی و همین طور تناسب اندام و فیتنس بوده است.
با اینكه این آمار تنها مربوط به كشور ایالات متحده آمریكاست، بنظر می رسد كه كاربران و تولیدكنندگان محتوای بسیاری در سراسر جهان و در سایر كشورها از این طریق توانسته اند درآمدهای كلان و قابل ملاحظه ای را برای خود به ارمغان بیاورند چراكه آنها قادر خواهند بود با جذب طرفداران و علاقمندان و همین طور تولید محتوای مناسب و متناسب با قوانین و مقررات شبكه های اجتماعی، درآمدهای مبتنی بر دلار كسب كنند كه این امر برای خیلی از كشورهای كم بضاعت و توسعه یافته نشده از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.زمان: 14:24:37
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4038
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل