با این نرم افزار آیفون خویش را به تلویزیون متصل كنید

بی بدیل پرداز: اپلیكیشن پرطرفدار پخش محتوای VLC در آینده ای نزدیك به قابلیت جدید ایرپلی اپل مجهز می گردد كه به كاربران اجازه می دهد آیفون خویش را به تلویزیون های هوشمند اپل متصل كنند.
با این نرم افزار آیفون خویش را به تلویزیون متصل كنید

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، شركت توسعه دهنده برنامه پخش كننده وی ال سی (VLC) در جریان برگزاری نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۱۹ اعلام نموده است كه می خواهد پلت فرم پخش محتوای خویش را به قابلیت جدید ایرپلی (AirPlay) تجهیز كند تا كاربران گوشیهای آیفون بتوانند به راحتی گوشی خویش را به تلویزیون های هوشمند اپل (اپل تی وی) متصل كرده و فیلم و سریال های موردنظر خویش را تماشا كنند.

بر اساس گزارش وب سایت تك رادار، متخصصان فعال در تیم تحقیقاتی و توسعه دهنده این نرم افزار كاربردی و پرطرفدار از زمان دقیق عرضه این به روزرسانی سخنی به زبان نیاورده اند.

البته لازم به ذكر است كه پشتیبانی این نرم افزار به قابلیت ایرپلی هم زمان با دست یافتن به ركورد سه میلیارد دانلود برای VLC است كه نشان دهنده پیشرفت و موفقیت روزافزون تیم توسعه دهندگان آن است.

تلویزیون های هوشمند این روزها توسط كاربران از استقبال بی نظیری برخوردار شده اند و به دنبال آن، استفاده از برنامه و اپلیكیشن های پخش آنلاین محتوا، فیلم و سریال هم طرفداران متعددی را به سمت و سوی خود جذب كرده است.


زمان: 13:41:26
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3963
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آنلاین , اپل , اپلیكیشن , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل