هواوی به قول خود عمل كرد

بی بدیل پرداز: شركت چینی هواوی اعلام نمود كه پیش از آخر سال جاری میلادی، توانسته است به هدف خود یعنی فروش ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سال دست پیدا كند.
هواوی به قول خود عمل كرد
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، شركت هواوی در ماه اوت سال جاری میلادی اعلام نموده بود می خواهد به هدف فروش ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ میلادی دست یابد كه به نظر می آید حالا پیش از به آخر رسیدن سال جاری میلادی توانسته است به هدف و برنامه خود دست پیدا كند و الان با بیان آن به عملكرد و موفقیت خود می بالد.
این شركت با انتشار اطلاعیه ای به گزارشگر سی نت خاطرنشان كرده است كه با فروش موفقیت آمیز گوشیهای هوشمند و پرچمدار پی ۲۰، میت ۲۰ و آنر ۱۰ توانسته است به این هدف دست پیدا كند به گونه ای كه ظرف كمتر از شش ماه، از ماه اوت ۲۰۱۸ تا نیمه ماه دسامبر آمار فروش خویش را از ۱۸۰ میلیون دستگاه به ۲۰۰ میلیون دستگاه رسانده است.
با اینكه هواوی در ایالات متحده آمریكا با مشكلات و چالش های متعددی از جانب دولت دونالد ترامپ و قوانین منع استفاده تجهیزات و محصولات توسعه داده شده توسط این شركت چینی به افترا جاسوسی مواجه شده است، در كشور چین و اروپا از محبوبیت و استقبال بی نظیری برخوردار شده و سهم بزرگی از بازار این كشورها را به خود مختص كرده است.
در اوایل سال جاری میلادی بود كه دولت ایالات متحده آمریكا فعالیت شركت چینی هواوی را در این كشور به افترا كوشش برای جاسوسی و دسترسی به اطلاعات مقامات و شهروندان آمریكایی با استفاده از محصولات و تجهیزات خود ممنوع اعلام نمود و از آن پس هم كوشش كرد تا بتواند سایر كشورهای هم پیمان خویش را به منع استفاده از محصولات هواوی قانع نماید.
هواوی الان دومین تولیدكننده گوشیهای هوشمند و یكی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی در جهان به حساب می آید كه در زمینه برقراری و اتصال اینترنت و شبكه های مخابراتی فعالیت های گسترده و بی شماری كرده است.
هواوی در این بیانیه مدعی شده است كه هم اكنون بالغ بر ۵۰۰ میلیون نفر در بیشتر از ۱۷۰ كشور جهان از گوشیهای هوشمند ساخت این شركت چینی استفاده می نمایند.زمان: 18:11:26
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4253
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل