نسل بعدی آیفون ها سبك تر و باریك تر می گردد

به گزارش بی بدیل پرداز شواهدی كه از جانب زنجیره تامین شركت اپل بدست آمده و انتشار یافته از آن حكایت می كند كه نسل بعدی گوشیهای آیفون ۲۰۱۹ سبك تر و باریك تر از نسخه های قبلی خواهند بود.
نسل بعدی آیفون ها سبك تر و باریك تر می گردد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، تازه ترین گزارش ها نشان داده است كه حداقل یكی از گوشیهای آیفون مدل ۲۰۱۹ تحت تاثیر نمایشگر جدید اولد تركیب شده با ماژول تاچ، سبك تر و باریك تر از مدلهای قبلی خواهد بود.

با اینكه به عقیده خیلی از كارشناسان و تحلیلگران، اپل معمولا تغییر و تحولات ظاهری كمی در گوشیهای خود تولید می كند، اما حالا به نظر می آید كه این غول تكنولوژی به منظور جلب نظر و رضایت خیل عظیمی از كاربرانش می خواهد از نمایشگر اولد (OLED) لمسی و یكپارچه اپل استفاده نماید كه ساختار متفاوتی با صفحه نمایش های بكار رفته در گوشیهای آیفون كنونی دارد. بدین ترتیب انتظار می رود این تكنولوژی جدید در نمایشگر تغییرات جدیدی را در ظاهر، سایز و وزن آیفون های ۲۰۱۹ تولید كند و بواسطه آن تصور می گردد حداقل یكی از آیفون های معرفی و عرضه شده در سال آینده میلادی باریك تر و سبك تر از نسخه های قبلی باشد.

بر اساس گزارش های انتشار یافته در وب سایت TechRadar، سامسونگ وظیفه تامین نمایشگر های اولد لمسی و یكپارچه اپل را برای گوشیهای آیفون برعهده گرفته است.
زمان: 17:37:19
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3884
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , تكنولوژی , سامسونگ , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل