ابزارهای فشار و قدرت مانع نظارت بر تاكسی های اینترنتی

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران به ایسنا عنوان كرد
بی بدیل پرداز: معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران به وجود ابزارهای قدرتی اشاره نمود كه مانع از تدوین دستورالعمل فعالیت تاكسی های اینترنتی می گردد.
ابزارهای فشار و قدرت مانع نظارت بر تاكسی های اینترنتی
محسن پورسیدآقایی در گفت وگو با ایسنا، در مورد سرانجام تدوین آئین نامه ای برای تاكسی های اینترنتی اظهار داشت: آیین نامه ای برای همه تاكسی های اینترنتی تدوین شده است كه بر مبنای آن در مورد نحوه دریافت مجوز، چگونگی نظارت و ضوابط فعالیت آنها دستورالعمل هایی مشخص شده است.
وی با اشاره به اینكه آیین نامه توسط معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با مشاركت شورای عالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور تهیه شده و باید در این شورا به تصویب برسد، خاطرنشان كرد: متأسفانه ابزارهای فشار و قدرتی وجود دارد كه جلوی كنترل و نظارت شهرداری بر شركت های تاكسی های اینترنتی را می گیرد.
پورسیدآقایی با اشاره به اینكه تدوین این آیین نامه 2 بار در دستور كار شورایعالی ترافیك قرار گرفته اما از دستور خارج شده است اظهار داشت: اما كماكان ما به دنبال وضع قوانین نظارت بر آنهاهستیم تا شهرداری بتواند كار قانونی خود در حوزه نظارت بر خودرو و رانندگان درون شهری را بزودی اجرایی كند.
وی در مورد احتمال سرپیچی تاكسی های اینترنتی از این آئین نامه اظهار داشت: اگر این آیین نامه در شورای عالی ترافیك كشور تصویب شود برای همه تاكسی های اینترنتی لازم الاجرا خواهد بود.زمان: 14:48:03
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3768
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل