تاثیر سقوط بیت كوین بر كاربران

به گزارش بی بدیل پرداز به نظر می آید كه كاهش شدید ارزش بیت كوین در ماه های اخیر تاثیری بر روند استخراج ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده نگذاشته است.
تاثیر سقوط بیت كوین بر كاربران

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، بیت كوین كه یكی از معروف ترین ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده در جهان شمرده می شود، در ماه های گذشته بویژه نوامبر سال جاری میلادی با كاهش شدیدی در ارزش خود در مقابل دلار مواجه گردید، به گونه ای كه خیلی از تحلیلگران از آن بعنوان سقوط آزاد بیت كوین نام می برند و آنرا بزرگترین كاهش ارزش بیت كوین از آوریل سال ۲۰۱۱ میلادی تابحال نامیده اند.

حالا كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال اعلام نموده اند كه سقوط آزاد قیمت بیت كوین كه در ماه های اخیر به شدت سبب نگرانی سرمایه گذاران و معامله گران شده است، هنوز تاثیر شگرف و قابل توجهی بر روی روند استخراج ارزهای دیجیتال نگذاشته است و هنوز كاربران درحال استخراج ارزهای مجازی رمزپایه و كسب درآمد از این طریق هستند.

البته تحلیلگران برآورد كرده اند كه احیانا استخراج بیت كوین در آینده با ادامه كاهش قیمت ارزهای دیجیتال باز متاثر شده و بزودی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

ارزش بیت كوین در حالی به زیر چهار هزار دلار سقوط كرد كه در ماه پیش از آن بالای شش هزار دلار بود و خیلی از كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه بازار ارزهای دیجیتال باز برآورد كرده بودند كه ارزش آن تا ۱۵ هزار دلار باز خواهد رسید.

بر اساس گزارش وب سایت كوین تلگراف، هرچند كه بیت كوین باز هم از كانال سه هزار دلاری خارج شد و الان در چهار هزار و ۱۰۰ دلار معامله میگردد اما سقوط و كاهش شدید و ناگهانی در ارزش آن سبب شد تحلیلگران با ترس و واهمه بیشتری به معامله و سرمایه گذاری در این ارزهای دیجیتال دست بزنند و همین امر باز براورد میگردد خود موجب كاهش قابل توجه در ارزش بیت كوین خواهد شد.

قیمت بیت كوین كه در سال های اولیه معرفی و عرضه آن كمتر از چند دلار بود، در دسامبر پارسال به مرز ۲۰ هزار دلار باز رسید و مورد توجه خیلی از معامله گران و سرمایه گذاران در جهان واقع شد و خیل عظیمی از افراد باز توانستند با استخراج و خریداری این ارز دیجیتال رمزپایه به ثروت كلانی دست یابند. 

زمان: 14:47:27
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3837
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل