ثبات بازار ارزهای دیجیتالی نشانه خوبی است یا بد؟

بی بدیل پرداز: در ماه های اخیر بازار ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده همچون بیت كوین از تلاطم خارج شده و همین امر خیلی از سرمایه گذاران را ناامید كرده است اما به صورت كلی نشانه خوبی برای بازار خواهد بود.
ثبات بازار ارزهای دیجیتالی نشانه خوبی است یا بد؟

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، هفته پیش بود كه تحلیلگران اعلام نمودند نوسانات بیت كوین در طول مدت عمر ۱۰ ساله خود، الان به پایین ترین میزان خود رسیده است و به نظر می آید به صورت كلی ارزهای دیجیتالی معروفی همچون بیت كوین سرانجام سپس سالها تلاطم در ارزش و قیمت، به یك ثبات و آرامش نسبی رسیده و مدتهاست كه بهای آن، در حدفاصل 6200 و 6800 دلار باقی مانده است كه البته همین امر خیلی از سرمایه گذاران را ناامید كرده چراكه آنها با امید به افزایش قیمت بیت كوین های خریداری و استخراج شده خود، مبادرت به سرمایه گزاری نموده بودند اما حالا به نظر می آید كه چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

بسیاری از كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه بازار ارزهای دیجیتالی رمزپایه علت این سوژه را چنین تشریح كرده اند كه این طور كه به نظر می آید خیلی از دولت ها و نهادهای مختلف در كشورهای جهان درصدد خریداری و اختصاص یك ارز دیجیتالی و سرمایه گذاری در صرافی های مربوطه كرده اند كه این اقدام ثبات و ارزش ارزهای دیجیتالی را به میزان قابل توجهی افرایش داده و باعث شده است كه ماهیت این ارزها به صورت كلی تغییر یابد. این بدان معناست كه ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده از یك دارایی برای سرمایه گذاری تبدیل به یك ابزار مناسب و به روز برای انجام پرداخت و مبادلات مالی میان نهاد و كشورهای مختلف شده است.

بر اساس گزارشی كه در وب سایت بیت كوین نیوز آمده است، آنها همین طور بر این باورند كه تغییر ماهیت ارزهای دیجیتالی رمزپایه و تبدیل شدن آنها به ابزاری برای پرداخت های مالی، سبب ثبات ارزش آنها شده و از سقوط و صعود ناگهانی و هیجانی آنها جلوگیری می كند.

البته این خبر بسیار ناخوشایندی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال به حساب می آید اما در حالت كلی به نفع كشورهای مختلف جهان تمام خواهد شد.
زمان: 18:16:43
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4344
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل