احتمال فیلترینگ هوشمند اینستاگرام

بی بدیل پرداز: رییس پلیس فتای ناجا از طرح جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای فیلترینگ هوشمند محتوای مجرمانه در اینستاگرام اطلاع داد.
احتمال فیلترینگ هوشمند اینستاگرام
سردار سید كمال هادیان نفر در گفت وگو با ایسنا درباره تغییر بستر اقدامات مجرمانه فضای مجازی بعد از فیلترشدن تلگرام اظهار داشت: همچنان بیشتر جرائم در فضای تلگرام رخ می دهد، به طوریكه طبق آخرین آمارها ۶۴ درصد جرائم در تلگرام و حدود ۳۲ درصد در اینستاگرام رخ می دهد.
احتمال فیلترینگ هوشمند اینستاگراموی درباره اینكه آیا امكان فیلترشدن اینستاگرام وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: تصمیم گیری در این خصوص برعهده كارگروه تعیین محتوای مجرمانه یا شورایعالی فضای مجازی است.
رییس پلیس فتای ناجا با اشاره به طرح جدید وزارت ارتباطات برای فیلترینگ هوشمند محتوای مجرمانه در اینستاگرام اظهار داشت: وزارت ارتباطات سرویس جدیدی را طرح كرده كه اگر این سرویس جدید بیاید می تواند با عبور از SSL جدید اینستاگرام، فیلترینگ هوشمند را در اینستاگرام عرضه نماید كه اگر این طرح را عرضه نماید بخشی از محتوای مجرمانه كم می گردد.
مخالف رفع فیلتر توئیتریم هادیانفر در مورد امكان رفع فیلتر از توئیتر هم اظهار داشت: ما كاملا مخالف رفع فیلتر توئیتر هستیم و دلایل خودمان را هم در این خصوص عرضه داده ایم.زمان: 14:41:42
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4366
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل