پیش بینی استقبال بی نظیر از گجت های پوشیدنی

بی بدیل پرداز: اخیرا تحلیلگران برآورد كرده اند كه تا سال ۲۰۲۳ میلادی بیش از ۲۸۹.۵ میلیون دستگاه گجت پوشیدنی هوشمند توسط كاربران به فروش خواهد رسید.
پیش بینی استقبال بی نظیر از گجت های پوشیدنی

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت تك كرانچ، این روزها كه بازار ساعت های هوشمند در كشورهای مختلف جهان با استقبال زیادی از جانب كاربران مواجه شده است، شركت های تكنولوژی خیلی از جمله سامسونگ و اپل در رقابت تنگاتنگی برای توسعه گجت های هوشمند بهتر و بهینه تر هستند.

با توجه به آمارهای انتشار یافته می توان دریافت كه گجت های پوشیدنی نظیر ساعت های هوشمند به سرعت جای سایر محصولات هوشمند را خواهند گرفت و به بزرگ ترین منبع درآمد و سودآوری شركت های تكنولوژی تبدیل خواهند شد.

گجت های پوشیدنی از زمان معرفی آن تابحال توانسته است بخش اعظمی از فروش شركت های تكنولوژی در سراسر جهان را به خود اختصاص دهد، به گونه ای كه تولیدكنندگان موبایل همگی به سمت طراحی و تولید گجت های پوشیدنی نظیر ساعت های هوشمند و مچ بندهای هوشمند روی آورده اند.

بر همین اساس پیش بینی می گردد كه گجت های پوشیدنی هوشمند قادر خواهند بود تا سال ۲۰۲۳ میلادی تبدیل به یكی از پر سود ترین محصولات حوزه تكنولوژی شوند و آمار فروش رو به رشدی را برای شركت های تولیدكننده آن به ارمغان بیاورند.

همچنین یكی از دلایلی كه باعث موفقیت روزافزون این گجت های پوشیدنی نظیر مچ بند و ساعت های هوشمند شده است، تمركز و توجه ویژه آنها بر مساله تناسب اندام و سلامت كاربران بوده است كه در نهایت سبب شده استقبال بی نظیری از این محصولات شود.

این گجت ها به راحتی قادر هستند مولفه های متعددی نظیر سنجش ضربان قلب، فشار خون، مشكلات قلبی و عروقی، تشنج و غیره را بررسی نموده و در صورت به وجود آمدن مشكل، به كاربران اخطار دهند تا آنها از وضعیت و شرایط سلامتی بدن خود آگاه شده و برای انجام چكاپ و كارهای آتی به پزشك رجوع كنند.

زمان: 16:58:59
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4623
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل