قابلیت جدید گوگل فیت برای تناسب اندام و سلامت قلب

بی بدیل پرداز: اپلیكیشن Google Fit با دو خصوصیت جدید این هفته روی گوشیهای اندرویدی قابل نصب می گردد.
قابلیت جدید گوگل فیت برای تناسب اندام و سلامت قلب


به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از خبر آنلاین، نرم افزار تناسب اندام گوگل روی پلت فرم اندروید بازطراحی شده و ضمن مانیتورینگ فعالیت های روزانه سلامت قلب را هم در اولویت قرار داده است.
گوگل با همكاری انجمن قلب آمریكا/ AHA و سازمان جهانی بهداشت / WHO اپلیكیشنی را توسعه داده است كه برای كاربر در نقش مربی ظاهرشده و فعالیت های فیزیكی را رصد می كند و سپس دستورالعمل لازم را صادر می كند.
دو خصوصیت قابل توجه در نسخه جدید Move Minutes و Heart Points است.
از طریق Move Minutes كاربر كمتر از قبل نشسته و تشویق به تحرك روزانه می گردد. مثلاً وقتی می بیند كاربر بعد از ساعت ها نشستن بلند شده، سفارش می كند كه به جای استفاده از آسانسور از پله بالا برود. همینطور به جای نشستن و خوردن قهوه پیشنهاد می دهد كه پیاده به سراغ دوستان برود.
اما با استفاده از Heart Points بر مبنای اصل 30 دقیقه تحرك روزانه برای 5 روز هفته را پیش روی شما قرار می دهد فعالیت شما را می سنجد و سپس سفارش های لازم را در اختیارتان قرار می دهد.
اپلیكیشن Google fit با اپلیكیشن های مشابه مانند Strava، Runkeeper، Endomondo و My FitnessPal مشاركت داشته و روند پیشرفت فردی را گزارش می دهد.
نسخه مخصوص این برنامه برای ساعت و دستبندهوشمند توسط گوگل طراحی شده و پاییز امسال همراه با گوشیهای پیكسل 3 و پیكسل 3 ایكس ال رونمایی خواهد شد.

5656


زمان: 13:26:06
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4729
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل