عرضه نرم افزاری برای مدیریت امنیت اطلاعات از جانب محققان كشور

بی بدیل پرداز: محققان یكی از شركت های دانش بنیان سیستمی برای مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان ها عرضه كردند.
عرضه نرم افزاری برای مدیریت امنیت اطلاعات از جانب محققان كشور

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، سید علیرضا مهدوی اردستانی، مجری طرح، مشاوره، آموزش و تولید نرم افزارهای مدیریت فناوری و امنیت اطلاعات را از حوزه های فعالیت این شركت دانش بنیان عنوان نمود و اظهار داشت: بر این اساس خدمات و محصولات شركت در حوزه های "مشاوره و آموزش خدماتی همچون سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)"، "آزمون نفوذپذیری (Pen Test)"، "سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITIL)" و "سیستم مدیریت تداوم كسب و كار (BCMS)" است.

وی افزود: تولید محصولات نرم افزاری مانند نرم افزار سامانه مدیریت امنیت اطلاعات به نام "بادبان" و سامانه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات به نام "كاربان" از دیگر دستاوردهای این شركت است.

مهدوی اردستانی با اشاره به جزئیات نرم افزار مدیریت امنیت اطلاعات بادبان تصریح كرد: این نرم افزار برای طراحی و پیاده سازی چرخه كامل مدیریت امنیت اطلاعات بوده كه دارای ماژول های مختلفی مانند انطباق سنجی، مدیریت دارایی و ریسك، مدیریت اسناد و روش های اجرایی، سنجش عملكرد و ممیزی است.

مجری طرح با اشاره به اینكه این نرم افزار مبتنی بر استاندارد بین المللی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO/IEC 27001: 2013 طراحی شده است، افزود: هدف از طراحی و توسعه این نرم افزار، خودمحورسازی سازمان ها در جهت طراحی، پیاده سازی، استقرار و نگهداشتن سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) است.

این شركت دانش بنیان دارای رتبه یك نظام ملی امنیت اطلاعات (نما) از سازمان فناوری اطلاعات است.
زمان: 13:49:53
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4324
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل