فیلم برداری فوق آهسته به پرچمدار هواوی افزوده شد

بی بدیل پرداز: هواوی به تقلید از گلكسی اس ۹ سامسونگ، می خواهد قابلیت فیلم برداری فوق آهسته یا سوپر اسلوموشن را به جدیدترین گوشی هوشمند و پرچمدار خود یعنی هواوی پی ۲۰ پرو بیفزاید.
فیلم برداری فوق آهسته به پرچمدار هواوی افزوده شد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت gsmarena، گلكسی اس ۹ سامسونگ كه هم اكنون جدیدترین گوشی هوشمند و پرچمدار سامسونگ محسوب می شود؛ یكی از خصوصیت ها و قابلیت هایی كه در این پرچمدار كره ای طرفداران زیادی دارد، فیلم برداری فوق آهسته یا سوپر اسلوموشن (Super Slow-motion) است كه به كاربرانش امكان می دهد تا بتوانند از حركات مختلف خود و دیگر وقایع به صورت كاملا آهسته فیلم برداری كنند و ویدیوی شگفت انگیزی را تولید و تهیه كنند.

اما حالا به نظر می آید كه شركت چینی هواوی هم از محبوبیت و جذابیت این خصوصیت به خوبی آگاه شده است و می خواهد با افزودن آن به جدیدترین پرچمدار خود، نظر آن دسته از كاربرانی كه می خواهند از تازه ترین فناوری و تكنولوژی های جهان بهره مند شوند، را هم به خود جذب كنند.

هواوی با انتشار یك به روزرسانی، به گوشی پ۲۰ پرو اجازه می دهد تا حركت را تشخیص داده و به آهسته كردن آن حین فیلم برداری اقدام نماید. به عقیده خیلی از تحلیلگران و كارشناسان فعال در حوزه تكنولوژی، این اقدام هوشمندانه هواوی می تواند تا حد زیادی میزان فروش این محصول جدید را افزایش دهد.زمان: 12:10:52
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4437
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل