قابلیت حذف پیام های ارسال شده به اسنپ چت اضافه می گردد

بی بدیل پرداز: اپلیكیشن اسنپ چت به عنوان بزرگترین رقیب اینستاگرام، اخیرا اعلام نموده كه قابلیت حذف مكالمات كاربران را به پلت فرم خود افزوده است.
قابلیت حذف پیام های ارسال شده به اسنپ چت اضافه می گردد
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، یكی از بزرگترین رقبای شبكه اجتماعی اینستاگرام در چند سال اخیر، اپلیكیشن اسنپ چت بوده است كه توانسته در سال های اخیر تعداد كثیری از كاربران و طرفداران شبكه های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام و فیسبوك را به خود جذب نماید.

اسنپ چت (snapchat) كه یك برنامه ارسال و دریافت تصاویر در پلتفرم گوشیهای هوشمند است و اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۱ میلادی در دسترس عموم كاربران قرار گرفت، حالا اعلام نموده كه می خواهد بزودی قابلیت حذف مكالمات و چَت كاربران را حتی پس از ارسال پیام به مخاطبان خود، به پلت فرم خود اضافه كند.

این بدان معناست در صورتی كه این نسخه جدید از به روزرسانی اپلیكیشن اسنپ چت منتشر شود و در دسترس عموم كاربران قرار بگیرد، این امكان را به كاربران می دهد تا بتوانند بر روی هر پیام ارسال شده همچون متن، تصویر، ویدیو و استیكر چند ثانیه دست نگه دارند و سپس با لمس و كلیك بر روی گزینه حذف (Delete) یا عدم ارسال (Unsend)، به حذف پیام های موردنظر خود حتی پس از ارسال و انتشار آن اقدام نمایند.

به نظر می رسد كه این خصوصیت شباهت بسیار زیادی به قابلیت Unsend كردن پیام های ارسال شده در قسمت پیام های مستقیم (Direct messeges) در شبكه اجتماعی اینستاگرام دارد.

این به روزرسانی جدید مقرر است در هفته های آتی انتشار یافته و در دسترس عموم كاربران اسنپ چت قرار بگیرد.

لازم به ذكر است كه این قابلیت نه تنها برای مكالمات فردی میان دو نفر قابل كاربرد است بلكه برای مكالمات گروهی هم قابل اجرا خواهد بود.

البته تفاوت قابلیت جدید اسنپ چت با Unsend كردن پیام ها در اینستاگرام آن است كه مخاطب موردنظر از حذف پیام از جانب شما، آگاه خواهد شد كه البته این امر مستلزم آن است كه همه كاربران اسنپ چت جدیدترین نسخه به روزرسانی شده از این اپلیكیشن را دانلود، نصب و اجرا كنند.

اسنپ چت در رقابت تنگاتنگی كه با اینستاگرام دارد، گاهی به افزودن قابلیت های جدیدی به امكانات كنونی خود اقدام می كند و همانطور كه می دانیم، در سالهای اخیر توانسته تعداد كثیری از كاربران و طرفداران شبكه های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام و فیسبوك را به خود جذب نماید.
زمان: 13:50:17
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4383
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل