هاکا مستر دروازه ای برای ورود به دنیای خلق ایده در اینوتکس ۲۰۲۴

با ارائه ۸ كارگاه آموزشی صورت می گیرد؛
بی بدیل پرداز: رویداد چهار روزه هاکا مستر همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس در پارک فناوری پردیس انجام می شود.
هاکا مستر دروازه ای برای ورود به دنیای خلق ایده در اینوتکس ۲۰۲۴

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از پارک فناوری پردیس، نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس» امسال شاهد برگزاری اولین رویداد هاکا مستر است؛ رویدادی که با هدف یادگیری سریع انجام می شود. در این رویداد با ارائه ۸ کارگاه آموزشی و ۴ پنل تخصصی در حوزه های مختلف، شرکت کنندگان با مفاهیم کلیدی و ابزار های پیشرفته برای تبدیل ایده به واقعیت در زمانی کوتاه، آشنا می شوند.
هاکا مستر فرصتی برای یادگیری سریع موضوعات کاربردی است. این برنامه به شرکت کنندگان کمک می نماید تا مهارت های جدیدی را کسب کنند دانش خودرا گسترش دهند و برای چالش های دنیای واقعی آماده شوند.
ایجاد شبکه ای از نوآوران بر اهداف دیگر این رویداد است. این برنامه فرصتی برای شرکت کنندگان فراهم می آورد تا با دیگر نوآوران از سراسر کشور ارتباط برقرار کنند و از تجربیات و ایده های یکدیگر بیاموزند.
ارائه ابزارهای پیشرفته برای تبدیل ایده به واقعیت از دیگر اهداف ها مستر اینوتکس ۲۰۲۴ است. در این رویداد به شرکت کنندگان ابزارهای لازم برای تبدیل ایده های خود به واقعیت داده می شود. این ابزارها شامل مواردی مانند نرم افزار طراحی، پلت فرم های نمونه سازی، و منابع مالی است.
در این رویداد کارگاه های مختلفی انجام می شود. ایده پردازی، اعتبارسنجی و تحقیق بازار یکی از کارگاه هاست. در این کارگاه شرکت کنندگان با مهارتهای خلاقانه ایده پردازی آشنا می شوند و یاد می گیرند که چگونه ایده های خودرا پرورش داده و آنها را به طرح های عملی تبدیل کنند.
بیزینس مدلهای برند از دیگر کارگاه های این رویداد است. در این کارگاه با انواع مدلهای کسب وکار آشنا می شوید و یاد می گیرید که چگونه مدل مناسب برای ایده تان را انتخاب کنید.
طراحیMVP افسانه ای کارگاه دیگری است که در این رویداد انجام می شود. در این کارگاه با روش های سریع و کاربردی طراحی محصول و تجربه کاربری (UX/UI) آشنا می شوید و یاد می گیرید که چگونه محصولاتی و کاربر پسند خلق کنید.
بازاریابی برای ایده هایی که به دنیا نیامده اند عنوان کارگاه دیگری از هاکا مستر است. در این کارگاه با مهارتهای جذب مشتری آشنا خواهید شد و یاد می گیرید که چگونه با بهره گیری از روش های خلاقانه و نوین، مشتریان را به ایده تان جذب کنید و ریسک استارتاپ خودرا کاهش دهید.
پنل انتقال تجربه مدیران محصول و مارکتینگ نیز در این رویداد انجام می شود. در این پنل، مدیران محصول و مارکتینگ شرکت های موفق تجارب و چالش های خودرا با شما به اشتراک می گذارند و درس هایی باارزش از دنیای بازاریابی به شما می آموزند.
آشنایی با با اهمیت ترین روش های توسعه سریع برنامه نویسی سرور، پنل انتقال دانش و تجربه مدیران، فرصت ها و قواعد جذب سرمایه، هنر ارائه به داور و سرمایه گذاران، پنل انتقال تجربه مدیران نوآوری صنایع و سرمایه گذاران هم از دیگر برنامه های این رویداد است.
گفتنی است؛ شرکت کنندگان در این برنامه مهارت استفاده از ابزارهای نوآورانه را در تبدیل ایده های خود به واقعیت در زمانی کوتاه آموخته و به انتقال دانش و تجربه با یکدیگر می پردازند. همین طور محتوای آموزشی این برنامه با مشارکت اساتید و افراد صاحب نظر ضبط و انتشار یافته و دراختیار دیگر علاقمندان در شبکه نوآوری قرار می گیرد.
اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس انجام می شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۰۰ شرکت نوآور و فناور در قالب غرفه دار، ۱۵۰ سرمایه گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب وکارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی خواهد بود.

زمان: 12:35:32
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 463
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آموزش , پیشرفت , تجربه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل