معرفی کسب وکارها در رویداد معرکه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴

​با هدف كسب درآمد استارت اپ ها صورت می گیرد؛
بی بدیل پرداز: رویداد معرکه امسال برای دومین دوره در سیزدهمین رویداد بین المللی اینوتکس برگزار می گردد رویدادی که این فرصت را برای تیم های استارت اپی به وجود می آورد تا ایده یا کسب وکار خودرا معرفی کنند.
معرفی کسب وکارها در رویداد معرکه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از پارک فناوری پردیس، احمد عطارزاده مسئول اجرائی معرکه درباره ی این رویداد اظهار داشت: معرکه برای نخستین بار در رویداد اینوتکس روی استیج قرار گرفت و این فرصت را برای تیم های استارتاپی به وجود آورده تا همه ایده یا کسب وکار خودرا ارایه کنند.
او افزود: بعد از تجربه نخست برگزاری این رویداد، ما مشغول برنامه ریزی برای توسعه معرکه به عنوان یک کسب وکار مستقل بودیم و حالا در آستانه برگزاری دومین دوره از رویدادهای معرکه در اینوتکس ۲۰۲۴، معرکه این ظرفیت را دارد که فرصت حضور استارتاپ های بیشتری را در رویداد اینوتکس فراهم آورد.
عطارزاده گفت با تلاش تیم برگزاری و حمایت های پارک فناوری پردیس، معرکه دور اول اتفاق پرشور و جذابی را رقم زد، آنقدر که تصمیم گرفتیم در پاییز سال گذشته، دبیرخانه دایمی معرکه را راه اندازی نماییم و طی برنامه ریزی های انجام شده، قرار شد که بخش آموزش و جذب سرمایه نیز به معرکه اضافه شود.
او اشاره کرد: باتوجه به ارتباط تیم اجرائی معرکه با استیج رویدادهای بزرگ، این فرصت را برای تیم ها و استارت اپ ها ایجاد خواهیم کرد تا بتوانند در رویدادهای مختلف حضور پیدا کرده و ایده و کارهای خودرا به مخاطبین اعلام کنند.
عطارزاده اظهار داشت: بهمین منظور، تیم محتوایی معرکه مبادرت به تولید محتوای تخصصی برای استارتاپ کرده است و طی قراردادی با پلت فرم های شتابدهی، این قصد را دارد که آموزش پیش شتابدهی را به طور ویژه در معرکه اضافه نماییم. از طرف دیگر طی جلساتی که با صندوق های سرمایه گذاری مختلف داشتیم قرار شد محتوای معرفی استارتاپ های حاضر در معرکه به این صندوق ها ارائه شود و معرکه پلی بین استارتاپ و سرمایه گذاران باشد.
او اضافه کرد: یکی از مهمرتین تغییرات معرکه امسال این است که ما می خواهیم امسال معرکه را بصورت بین المللی منتشر نماییم. ترجمه یا زیرنویس ارائه کسب وکارها در معرکه به زبان انگلیسی و عربی و انتشار آنها در رسانه مجله اقتصاد دیجیتال ایران «آیدیا» یکی از اقداماتی است که امسال برای نخستین بار صورت خواهد گرفت و طبق رایزنی های و ارتباطاتی که تا کنون برقرار شده است، امیدوار هستم که بتوانیم برای این کسب وکارها، ارزآوری داشته باشیم.
عطارزاده اظهار داشت: باتوجه به حمایت های پارک فناوری پردیس، قرار نیست معرکه محدود به رویداد اینوتکس باشد. اساسا رویداد اصلی معرکه هر سال در اینوتکس برگزار می گردد اما با برنامه ریزی های ما، مقرر است که معرکه های استانی و به طور ماهانه اجرا شود تا استارتاپ های استانهای دیگر نیز از فرصت آموزشی و جذب سرمایه ی معرکه بهره مند شوند.
استارتاپ ها و متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس showcase.inotex.com برای حضور در این رویداد ثبت نام کنند.
سیزدهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری «اینوتکس ۲۰۲۴» از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس انجام می شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۵۰ شــرکت نوآور و فناور در قالب غرفه دار و بیش از ۱۰ رویداد جانبی خواهد بود.

زمان: 14:11:44
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 255
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آموزش , تجربه , تولید , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل