تسهیل بستر ورود شرکت های دانش بنیان در اکوسیستم خبر

دبیر ستاد توسعه فناوری های فرهنگی معاونت علمی در غرفه مهر؛
به گزارش بی بدیل پرداز، دبیر ستاد فناوری های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اظهار داشت: بستر ورود شرکتهای دانش بنیان و خلاق در اکوسیستم خبر تسهیل شد.
تسهیل بستر ورود شرکت های دانش بنیان در اکوسیستم خبر

به گزارش خبرنگار مستقر در نمایشگاه رسانه های ایران، مسعود حسنلو دبیر ستاد فناوری های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در سومین روز از نمایشگاه در غرفه خبرگزاری مهر حضور یافت.
حسنلو در مصاحبه با خبرنگار فناوری مهر، ضمن عرضه آماری از شرکتهای خلاق از ایجاد کنسرسیوم های مشترک صادراتی ویژه صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی و همینطور امریه سربازی شرکتهای خلاق برای اولین بار اطلاع داد. دبیر ستاد فناوری های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اظهار داشت: هم اکنون در کشور از دوهزار خانه خلاق و مرکز نوآوری در حوزه خبر برخورداریم که در ستاد توسعه فناوری های نرم احراز هویت و صلاحیت شدند و این شرکت ها از جنس فناوری و نوآوری هستند که در این صورت می تواند افق علم و فناوری پیشرفت داشته باشد. وی ادامه داد: اگر این حوزه را بروز و فناوری ها و کسب وکارهای جدید را اطلاع رسانی نکنیم، از مسیر پیشرفت عقب خواهیم ماند. رویکرد فناورانه در نمایشگاه رسانه های ایران در خیلی از بخش ها به چشم می خورد.


منبع:

زمان: 08:06:28
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 368
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: بازی , پیشرفت , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل