مدیرکل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب گردید

با حكم معاون فناوری وزیر علوم؛
بی بدیل پرداز: معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم با صدور حکمی دکتر امین عبداله زاده را به سمت مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری منصوب نمود.
مدیرکل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب گردید

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از وزارت علوم، در حکم دکتر سجاد محمد علی نژاد خطاب به دکتر امین عبداله زاده آمده است:
«با عنایت بمراتب تعهد تخصص و تجارب جنابعالی، به سبب این حکم به سمت مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری منصوب می شوید. انتظار می رود با پیگیری ویژه جهت تحقق ماموریت های توسعه جریان اقتصاد دانش بنیان مدیریت و گسترش زیرساخت ها و حل نیازمندی های توسعه فناوری و نوآوری برنامه ریزی های زیر در اولویت دستور کار جنابعالی قرار گیرد.
پشتیبانی از امور در رابطه با واحدهای نوآور، فناور و دانش بنیان و نهادهای زیست بوم نوآوری با ارزیابی یا بازبینی و تسهیل فرایندهای مرتبط و پیگیری حل مشکلات واحدهای فناور.
پشتیبانی از رشد توسعه نظام تامین مالی و افزایش مشارکت در فرایندهای تولید و تجاری سازی محصولات مبتنی بر تکنولوژی و نوآوری.
پشتیبانی از برنامه های ترویج و گسترش تفکر فناورانه و نوآورانه.
ترویج گفتمان نوآوری و فرهنگ پشتیبانی از مالکیت فکری و پشتیبانی از ایجاد و استقرار نظام ارزش گذاری دارایی های فکری.
پشتیبانی از پروسه تجاری سازی و انتقال فناوری در مراکز علمی پژوهشی و فناوری.
تقویت همکاریهای راهبردی و افزایش سهم بخش خصوصی در سرمایه گذاری در زیست بوم فناوری و نوآوری و تشکیل اجتماع های مشترک میان شرکت های بزرگ خصوصی، پارک های علم و تکنولوژِی، واحدهای فناور و دانشگاه ها.
امید است با توکل به خدای سبحان و پیروی از آموزه های اسلامی و مبانی علمی و با جلب همکاری صاحب نظران در عرصه فناوری و نوآوری ماموریت ها و وظایف محوله را بر پایه قوانین سیاست ها و برنامه های مصوب پیگیری و نقش شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری در کشور ایفا کنید.»
دکتر امین عبداله زاده دانش آموخته دکتری مهندسی مواد و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران است و قبل از این مسؤولیت معاونت مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم را برعهده داشت.
معاون فناوری و نوآوری وزیرعلوم در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر علیرضا زراسوندی مدیرکل سابق دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری در زمان تصدی این مسؤولیت تقدیر کرد.

زمان: 13:47:22
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 289
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل